تیم اصلی کاغذرنگی

آژانس تبلیغاتی کاغذ رنگی با داشتن تیم حرفه ای در زمینه های مختلف از جمله طراحی و گرافیک، بازاریابی ،تبلیغات محیطی ، تیزر سازی ، وب و دیجیتال مارکتینگ .چاپ و بسته بندی و … با سر شاخه های اصلی زیر در حال انجام پروژه های مهم تجاری و تبلیغاتی می باشد .

a-rahmannejad

علی رحمان نژاد

مدیر دفتر گیلان 

h-mortazaee

حسین مرتضایی

مدیر دفتر اصفهان | طراح و گرافیست

a-habibi

امیر حسین حبیبی

مدیر وب و دیجیتال مارکتینگ

a-timoori

احمد تیموری

مدیر رسانه و تولیدات تصویری

چرا کاغذ رنگی ؟

A D V E R TI S I N G A G E N C Y K A Q A Z R A N G I

زندگی هر روز خودش را به چهره‌ای نشان می‌دهد. زندگی با تمام عناصرش به فکر تغییر و خلق صورت‌هایی جدیدی از خودش است. هرگز برای کسی صبر نمی‌کند و جریان پرسرعت خودش را متوقف نخواهد کرد و این ما هستیم که باید جهت جریان آن را بفهمیم و برای آینده‌اش طرحی داشته باشیم. برای این همراهی باید چابک بود تا از جریان پرسرعت زندگی عقب نماند و باید خلاق بود که برای هر تغییر و صورت جدیدی که زندگی نشان می‌دهد طرحی در چنته داشت که اگر غیر این باشد نمی‌توان جایگاه مناسبی در این بازار داشت. آژانس تبلیغاتی«کاغذ رنگی» بر اساس همین باور و با تجربه‌ی که در این بیش از یک دهه فعالیت کسب کرده، ساختار سازمانی‌‌ای چابک از متخصصینی خلاق ‌‌پی‌ریزی کرده است. تمرکز تیم «کاغذ رنگی» روی ارائه‌ی راه‌کارهایی یک‌پارچه و به هم پیوسته برای دست‌یابی شما به برنامه‌ها و حتی رویا‌های‌تان هست. مطالعه بازار، توسعه‌ی مشتریان، برندسازی، ایجاد هویت سازمانی، مشاوره و ارائه‌ی راه‌کارهای مناسب تبلیغاتی از جمله توانایی‌های آژانس ماست که شما را در این مسیر یاری می‌کند. این نگاه شما به آینده‌تان است که به ما قدرت می‌دهد تا بستری برای توسعه کسب و کار شما طراحی کنیم.

۰
تیم کاغذ رنگی
۰
مشتریان رضایت مند
۰
پروژه های ماندگار
۰
پروژه های انجام شده

برخی از خدمات آژانس تبلیغاتی کاغذ رنگی

Some  services advertising agency kaqazrangi

طراحی و گرافیک

اولین گام در بازاریابی و تبلیغات موثر، ایجاد ارتباط تصویری قوی است. انتخاب رنگ‌های مناسب به سرعت چشم‌ها به خود جذب‌ می‌کند و طرح‌های قوی اصالت و پشتوانه محصول را نشان می‌دهد. هنر ترسیم نقش و نوشته است که مفاهیم تصویری ذهن‌تان را پدید می‌آورد. کاغذ رنگی با درک این مفهوم با پایه‌ریزی آتلیه‌ای مجهز رزومه‌ای خوبی در معرفی و تثبیت برند مشتریان خود دارد.

تبلیغات محیطی و رسانه

ساعات‌های زیادی از وقت اهالی دنیای مدرن در خیابان‌ها و جاده‌ها می‌گذرد. سفرهای درون شهری و بیرون شهری. سفرهایی که برای شما فرصت مناسبی پدید می‌آورند که شما خودتان را بیشتر و بهتر معرفی کنید. بیلبوردها و تلوزیون‌های شهری آژانس تبلیغاتی کاغذ رنگی دکمه‌‌ای برای خاموش شدن و کنترلی برای تعویض شبکه ندارند و همین نکته باعث می‌شود که مخاطب چاره‌ای نداشته باشد جز توجه به شما.

طراحی وب و دیجیتال مارکتینگ

افزایش هزینه‌های عملیاتی کمپانی‌های بزرگ برای ارائه محصولات و خدمات خود، هم‌زمان با رشد نفوذ و اثرگذاری اینترنتی به عنوان یک رسانه‌ی برتر بازاریابی این فضا را به محیطی کم رقیب و هیجان‌انگیز و با تاثیرگذاری بالا تبدیل کرده است. کاغذ رتگی با آناییز کسب و کار شما پلنی هماهنگ و بی‌نقص را به شما ارائه خواهد کرد.

ایده پردازی،برندینگ،بازاریابی

تفاوت در راهی است که شما انتخاب می‌کنید. شاید ایده‌هایی هم‌سو با ایده‌ی شما وجود داشته باشد اما راهی که شما برای معتبرسازی برند‌تان و هدفی که برای بازاریابی‌ خود تعیین می‌کنید، مزیت شما خواهد بود. آن‌چه در ذهن شما می‌گذرد در کنار توانایی ما در درک داشته‌های شما و خواسته‌های مخاطب در دپارتمان توسعه و برندیگ کاغذ رنگی سناریو کلی و نقشه‌ی راه کسب‌و‌کار شما را خلق خواهند کرد.